Off The Record Jutud kanalis jagame Taavi Ilvese ja Riin Mäesaluga ausalt ja läbipaistvalt enda mõtteid ja kogemusi investeerimisteekonnalt

Alustasime koos Taavi Ilvese ja Riin Mäesaluga tasulise substacki kanaliga nimega Off The Record Jutud. Jagame ausalt, detailselt ja läbipaistvalt enda mõtteid ja kogemusi investeerimisteekonnalt.

Avaldame enda igakuiseid investeerimisportfelli ülevaateidanalüüsime investeerimisvõimalusi ning jagame päevakajalisi kui ka aegumatuid mõtteid finantsturgude ja rahatarkuse osas. Kirjutame kõigest nii nagu see oleks “Off The Record” ehk mitteavalik.

Miks lugejaks hakata?

Lisaks sisule, mida meie kirjutame, on Off The Record Jutud kogukond investoritest, kes soovivad koos investeerimisteemadel arutada, mõtteid vahetada ja seeläbi teadlikumaid investeerimisotsuseid teha. Aktiivsete liikmete chatis lahkame erinevaid teemasid koos luhejatega suurema põhjalikkusega.

Loodatavasti aitavad meie jagatud kirjutised rikastada teie mõttemaailma, teha teadlikumaid investeerimisotsuseid ning vältida kulukaid õppetunde.