Off The Record Jutud kanalis

Off The Record Jutud on kanal, mis on loodud investorite poolt investoritele.

Jagame ausalt ja vahetult enda investeerimisportfelli numbreid ja tehinguidAnalüüsime uusi turule tulevad investeerimispakkumisi koos teiste tuntud investoritega. Kirjutame suuri ülevaateid ja võrdlusi erinevate investeerimis-instrumentide kohta. Kajastame kõiki teemadesid nii nagu nendest räägitaks mitteavalikult – sellest ka kanali nimi – Off The Record Jutud.

Kes kirjutavad?

👨‍💼 Marko Oolo töötab igapäevaselt riskikapitali fondis ning töiste tegemiste kõrvalt juhib ka enda portfelli. Investeerimisega alustas teadlikult 2014. aasta alguses ning tänaseks on tema portfelli netoväärtus üle ühe miljoni euro.
Loe Marko teekonnast miljonise portfellini

👨‍💻 Taavi Ilves töötab 4 päeva nädalas tarkvarainsenerina pangas ning ülejäänud ajal tegeleb oma portfelli haldamise, perega, hobide, rahatarkuse edendamise ja kõige muu põnevaga. Investeerimisega on tegelenud alates 2014 aastast ning 2023 aastaks on portfell kasvanud nullist üle poole miljoni euroni.
Loe Taavi teekonnast poole miljonise portfellini

🙋‍♀️ Riin Mäesalu lahkus palgatöölt 2023. aasta kevadel ja keskendub praegu @investeeriin instagrami kontol rahatarkuse jagamisele. Investeerimisega alustas teadlikult 2021. aasta suvel ja elab hetkel early retirement extreme elu portfelli najal, mille väärtus on üle veerand miljoni euro.
Loe Riinu teekonnast veerandmiljonise portfellini

📸 Jake Farra on professionaalne fotograaf, kes pildistamise kõrvalt hakkas investeerima. Teadlik rahade juhtimine algas 2017 aastal ning hetkel on tema investeerimisportfelli väärtus üle 550 000 euro.
Loe Jake teekonnast poole miljonise portfellini

Miks tellijaks või lugejas hakata?

Me kirjutame Off The Record Jutud kanalisse just sellist sisu, millest ise investorina puudust tundsime. Jagame kõike ausalt, läbipaistvalt ja vahetult. Eesmärgiga tõsta investorite teadlikkust ning aidata vältida potentsiaalseid vigu.

Tasulistele tellijatele

  1. Igakuised portfelli ülevaated kõigilt autoritelt nagu aamen kirikus. See on Off The Record Jutud kanali selgroog ja tasuliste tellijate põhiõigus!
  2. Kord kuus Off The Record Podcasti episood, kus sünteesime möödunud kuu investeeringuid ning jagame värskeid mõtteid finantsturgudelt
  3. Arendame ideed luua tasulistele tellijatele ressursside sektsioon. Koht, kuhu koondame kokku abistavad tööriistadkohustusliku kirjanduse ja muu kasuliku.
  4. Ad hoc mitteavalikud üritused ja tummisemad süvitsi minevad kirjatükid.

Tasuta lugejatele

  1. Mõtted uutest turule tulevatest investeerimispakkumistest koos teiste investorite arvamustega
  2. Suured investeerimisinstrumentide võrdlused ja analüüsid

Lisaks sisule, mida kirjutame, on Off The Record Jutud kogukond investoritest, kes soovivad koos investeerimise teemadel arutada, mõtteid vahetada ja seeläbi teadlikumaid investeerimisotsuseid teha. Aktiivsete liikmete chatis lahkame erinevaid teemasid koos lugejatega suurema põhjalikkusega.